Bolesti prostaty

Ozvala sa prostata? Je čas uľaviť jej od toxínov!

prostata1Jedna zábavná príručka o mužskej prostate, ktorú prezentuje Írska liga proti rakovine, prirovnáva mužské pľúca ku vzduchovému filtru v aute, kožu ku karosérií, spaľovanie a výfuk k tráveniu, guľôčkové ložiská snáď ani netreba konkretizovať a prostata je karburátor. Väčšina mužov vozí svoj automobil do servisu na pravidelné kontroly. Dávajú si pozor, aby ich motor v aute nestratil výkon a aby nemuseli veľa investovať do opráv. Keď toľko energie venujú svojim štvorkolesovým tátošom, prečo ich skoro vôbec nezaujíma, čo sa ukrýva pod ich vlastnou kapotou?

Zväčšenie Prostaty je súčasť manželstva!

Ochorenia prostaty sú jedny z najbežnejších urologických problémov. Z nich asi pri 80% sa jedná o nezhubné zväčšenie prostaty nazývané benígna prostatická hyperplázia. Najbežnejšie sa bolestivo prostata ozve u mužov vo veku okolo 50 -60 rokov. V súčasnosti sa na Slovensku na toto ochorenie lieči už viac ako 70 tis. postihnutých. Z dôvodu toxínov, ktoré sa individuálne hromadia v každom jedincovi, sa prostata, keď už to imunita nezvláda, začína zväčšovať. Prečítajte si článok o toxínoch Pokračovanie… Týmto procesom prostata vyvíja tlak na močovú rúru, ktorú obkolesuje. Postupne ako sa problém zhoršuje, objavujú sa nepríjemné pocity ,,bolesť ʺ nielen pri močení, ale aj problémy s erekciou. A toto je čas, kedy sa zväčšená prostata stáva súčasťou manželského trojuholníka.
,,Toaletný škriatok ʺ je naozaj vážny problém. Znehodnocuje nielen romantický večer v reštaurácií, ale aj kľudný spánok, keď je nutné časté vstávanie za účelom návštevy WC. A týmto vlastne mužská prostata ovplyvňuje celkovo manželskú pohodu. Je to poriadne otravná milenka! Brzdí mužský motor ako nesprávne fungujúci karburátor!

Príznaky zväčšenia prostaty

Dalo by sa povedať, že muži okolo 50 roku života sa dostávajú do kritického obdobia. Je úplne prirodzené, že sa v tomto období objavia príznaky vo forme problematického až bolestivého močenia, častého vyhľadávania WC (aj  v priebehu noci), otravného pocitu, že aj po vymočení nie je močový mechúr celkom prázdny, bolesti alebo tlaku v oblasti panvy, nepríjemnej potreby pri močení tlačiť, prudkého, náhleho nutkania navštíviť toaletu a podobne. Tým, že prostata tlačí na močovú rúru, dochádza k zoslabeniu prúdu moči, prípadne je prúd prerušovaný a z toho plynie potreba zväčšenej snahy pri močení tlačiť (človek sa často až zapotí…). Toto úsilie by však nemalo byť sprevádzané pálením a rezaním, pretože v tom prípade môže ísť o infekciu močových ciest, ktorú je treba tiež doliečiť. Príznaky zväčšenia prostaty, bývajú veľmi obdobné ako pri rakovine prostaty, preto je  jednoznačne výhodnejšie začať sa problému venovať včas!

Prirodzené liečba od bolesti zväčšenia prostaty existuje!

Riešenie tkvie v odstránení zlých stravovacích návykoch a naakumulovaných toxínoch. Stanovíme Vám individuálny stravovací plán, ktorým odbúrame hlavný prísun toxínov a udržíme Váš ,,motor v chodeʺ. Prečítajte si článok o poruchách metabolizmu Pokračovanie…  Okrem toho stačí doplniť hladiny niektorých chýbajúcich látok  do potrebnej hladiny, aby nebolo potrebné klasickou medicínou chybný karburátor vybrať. Čo by znamenalo výrazné znehodnotenie života! Kontaktujte nás a nepríjemné bolesti zväčšenia prostaty zmiznú!

Pozrite si príklad Pokračovanie