Povinné očkovanie – vakcína: áno, či nie?

ockovaniePovinnosť očkovať je v súčasnosti v zdravotníctve najaktuálnejšie preberaná téma. Pre celostnú medicínu je to tiež problém nadmieru zaujímavý. Za komunizmu sme očkovaniu nezabránili, pretože to bola vec povinná  a keby sa tomu náhodou aj niekto chcel vyhnúť, bol potrestaný. Až súčasná doba priniesla možnosť odmietnutia očkovania pre naše deti, aj keď za cenu súdov. A ako to dopadlo? Dá sa síce očkovaniu predísť, ale materská škola alebo aj ostatné školy, môžu naše dieťa odmietnuť prijať, z dôvodu možného šírenia nákazlivých chorôb…

Chcete mať život bez zbytočných zdravotných problémov? Neváhajte nás kontaktovať!

Toxíny z vakcín poškodzujú nervové bunky

Je známym faktom, že nervové bunky celého tela sú schopné očisty, ale len vďaka gliovým bunkám. Ak sú gliové bunky v poriadku povinné očkovanie organizmus nepoškodí. V prípade, že toxíny z očkovacích látok, tento spôsob samovoľnej detoxikácie organizmu zablokujú, dochádza k veľmi nebezpečnému procesu. Na celý tento proces vplýva množstvo toxínov z vakcín ako hliník, ortuť, ostatné prídavné látky vakcín, častice cudzorodej DNA, vírusov a baktérií. Tieto toxíny spôsobujú zápal. Ďalšími nezanedbateľnými toxínmi sú aj metabolické toxíny, teda metabolity samotnej bunky. Príkladom môže byť Alzheimerova demencia. V zdravej nervovej bunke vzniká odpadná bielkovina beta-amyloid, ktorá sa odplavuje a teda sa nehromadí v neuróne. Problém nastáva, keď sa tento proces zastaví a dochádza k ukladaniu tejto zlúčeniny. Bunka neurónu sa postupne degraduje, až vznikne demencia.

Spôsob vzniku nemocí z očkovania

V bunke sa začnú ukladať ako toxické látky, tak metabolity ,,odpadné látky ʺ vlastnej bunky. Očiste neurónu cez gliový systém je zabránené vďaka toxínom z očkovacích látok a to má následne až katastrofálne dôsledky. V závislosti od našej individuálne jedinečnej genetickej predispozície, nastávajú v rôznych častiach nervového systému závažné zmeny vo funkcii. Najhoršie prípady sú poruchy neurónov mozgovej kôry. Pri nej je rozhodujúci čas, kedy sa to stane. Keď sa s tým stretneme u kojencov, dochádza k problematickému psychomotorickému vývoju, často až tragickej podstaty. Pomocou našich prístrojov vieme zistiť akými toxínmi je bunka postihnutá a ako navodiť  správnu funkciu gliových buniek. Tento toxický proces môže nastať napríklad aj v tempolárnych lalokoch. V týchto prípadoch dochádza k vzniku epilepsie, migrény, záchvatov hnevu , či iných záchvatov. Toxíny vo frontálnej kôre vyvolávajú známky psychózy, halucinácií, bludov, alebo aspoň postihnutie pamäti či sociálnej inteligencie. V nejednom prípade sa stretávame so záťažou v parietálnom laloku. Vtedy sa stretávame s alergiou, poruchou autoimunitných procesov a k celkovému poškodeniu imunity. Ak nastáva hromadenie toxínov v lobus insulae, všímame si poruchy imunity vo forme atopie či reumatických problémov. A tak sa dá pokračovať, pretože tieto zmeny prebiehajú v každej časti mozgu. Súčasná medicína ako príčinu uvádza stres a iné civilizačné faktory, my ale tvrdíme, že za to môže v prvom rade očkovanie. To je však problematické dokázať.  Napriek tomu existujú odborné analýzy, ktoré dokazujú, že nevakcinované deti omnoho menej trpia alergiami, astmou, ekzémami a inými civilizačnými ochoreniami. Ako náhle  si však uvedomíme súvis a závažnosť situácie, rozjasní sa nám aj nárast výskytu rakoviny, lebo aj ona je riadená určitými štruktúrami v mozgu. A takto by sa dalo pokračovať ďalej.

Očkovať, či neočkovať?

Celostná medicína nehovorí jednoznačné áno či nie. Nezatracuje ho, ani ho nechváli. Ponecháva voľbu na ľuďoch. Jej cieľom je predovšetkým správne pracujúca imunita každého z nás. Všetko len preto, aby tlak na organizmus po povinnom očkovaní bol čo najmenší a reakcie na očkovanie čo najslabšie. Je jasné, že očkovanie povinné či nepovinné predstavuje pre organizmus toxickú záťaž, pretože s vakcínou vstrebávame aj látky cudzorodé ako sú ťažké kovy, rezídua antibiotík, živných pôd či formaldehydu. To nie je akurát pre telo najpríjemnejšie. Avšak odolná imunita a dobre detoxikovaný organizmus sa s tým v pohode popasuje. Rovnako sa stav našej imunity, tiež podpíše na tom, ako nás očkovanie ochráni. Žiadne očkovanie nezabráni tomu, aby sa vír do tela dostal a aj očkovaní sa môžu nakaziť, všetko určuje spôsob interakcie medzi našou imunitou a mikróbom.

Pozrite si príklad Pokračovanie

Súvisiace články

Čo o očkovaní nevieme