Ako mi prešli bolesti hlavy – migréna !

bolesti hlavyPomóc, mám migrénu! Mám 31 rokov a už 4 roky ma netrápia bolesti hlavy, ktoré boli súčasťou môjho života od 15. roka života. Tie neuveriteľne neznesiteľné chvíle presiaknuté bolesťou, nevoľnosťou a hnevom na celý svet sú však už našťastie preč. Toto všetko vďaka celostne medicíne. Dovoľte teda, aby som vám predstavila svoj vytrvalý boj za kvalitný život.

Chcete mať život bez zbytočných zdravotných problémov? Neváhajte nás kontaktovať!

Kedy mi migréna začala ?

Prvé migrény som zažila v puberte. Vtedy ešte nikoho ani nenapadlo, že problémom je migréna. Prečítajte si článok o migréne Pokračovanie… . ,,Mladé dievča, problém budú hormóny, alebo nedostatok tekutínʺ často som počúvala zo svojho okoliaʺ. V priebehu času sa však intenzita a frekvencia bolesti hlavy zvyšovala. Až to začalo byť tak neznesiteľné, že nevyhnutnosťou sa stal úkryt pred svetlom, zvukmi a ľuďmi s dostatkom analgetík v tmavej miestnosti. Postupne som si ale začala zvykať. Zistila som, ako má prebiehať môj deň, čo mám jesť a piť, aby záchvaty neboli v takej intenzite.

Moje bolesti hlavy na vysokej škole

Keď som nastúpila na vysokú školu, bolesti hlavy som mala pomaly raz do týždňa a niekedy ma vyradili až na dva dni. Každému je určite jasné, že toto nie je stav vhodný k štúdiu. Preto som na výzvu svojej spolužiačky vyhľadala školskú lekárku. A mala som šťastie. Pani doktorka nečakala a aktívne začala jednať. Pobehala som vyšetrenia očí, röntgeny chrbtice, absolvovala neurologické vyšetrenie a mnohé iné špecializované vyšetrenia. Ale paradoxne príčina zostala nezistená. Nakoniec som skončila na neurológii a absolvovala som niekoľko ročnú liečbu antiepileptikami. Po niekoľkých rokoch užívania sa početnosť záchvatov zastavil na cirka 2. za mesiac. V mojom stave som to považovala za úspech, pretože sa mi čiastočne uľavilo. V tomto období som sa od kamarátky dozvedela o celostnej medicíne a rozhodla som sa ju vyskúšať. Pri prvej návšteve mi boli diagnostikované toxíny v okruhoch pečene, sleziny a mala som zanesený nervový systém. Dohodli sme sa, že v prvom rade veľmi cielene ,,strčíme ʺ do mojej migrény. Asi po piatich dňoch som dostala jeden z najsilnejších záchvatov vôbec. Ležala som v posteli niekoľko dní v strašných bolestiach, zvracala som a takmer som nemohla otvoriť oči. Tri dlhé dni trvalo než bolesť prešla. Od tejto chvíle už však všetko bolo iba lepšie. Súčasne s riešením tohto problému mi ustupovali aj ostatné zdravotné problémy. Môj organizmus sa zbavoval najrôznejších nečistôt a rôznych ložísk takzvaných toxínov. Prečítajte si článok o toxínoch Pokračovanie… Keby sa ma snažil niekto pred detoxikáciou presvedčiť, čo všetko sa môže v organizme nachádzať, určite by som tomu neverila. Dnes som však vďačná. Asi po ôsmich mesiacoch detoxikácie bolesti hlavy zmizli úplne.

Kto migrénu nezažil takzvane tvárou v tvár, asi nepochopí. Týmto problémom však trpí neskutočné množstvo ľudí. Niektorí sa boria s týmto problémom na pravidelnej báze, iný sa sním stretnú iba raz za život. Ale môžete si byť istý, že pokiaľ sa s touto kráskou raz stretnete, už nikdy na ňu nezabudnete. Mrzí ma, že je medzi nami stále veľa tých, ktorý detoxikácií neveria. Je mi to ľúto hlavne kvôli nim. Aj ja som sa mohla ďalej trápiť a zvykať si na migrénu, ale nechcela som prežiť neplnohodnotný život. A tak som sa chytila každej príležitosti. A ako sa hovorí nádej umiera posledná. A tá moja vďaka riadenej a kontrolovanej detoxikácií získala úplne inú dimenziu.

Pozrite si príklad Pokračovanie