Baza čierna a Covid-19

Baza čierna od nepamäti patrila medzi najpoužívanejšie liečivé bylinky na svete. Už v Starom Egypte bazu čiernu používali na skrášlenie a zdravú pokožku a k liečeniu popálenín. Táto tradícia sa preniesla až do súčasnosti a mnoho ľudí ju stále používa, ako prírodný liek na všakovaké problémy.

V marci sa mi ozval jeden môj známi. Spomínal, že prekonal covid. Škriabalo ho neustále v krku, až sa mu zdalo, že sa zadusí. Aj keď nemával zvýšenú teplotu, v tomto prípade ju mal. Stratil čuch. Postupne sa takéto príznaky objavili aj u jeho vnúčat, ktoré práve vtedy bývali u neho. Jeho manželka, ktorá sa pomaly celý život zaoberá liečivými bylinkami mu naordinovala bazu čiernu a povedala : ,, Ako zakašleš, tak sa napiješ“. Asi do týždňa problémy skončili. Potom sa ma ešte pýtal: ,, Počul si o tom taxikárovi, ktorý ako prvý dostal remdesivir? Vieš čím remdesivir lieči?“ Povedal som, že netuším. ,, Liečivé látky z bazy čiernej, “ dopovedal známi.

Staviteľ, ktorý dostal druhú šancu

Mám priateľa, ktorý je skutočne dobrý chemik, vedúci laboratória v nemocnici. Ten mi opisoval jeho zážitok. Spomínal, že po niekoľkých rokoch, keď mu dostavali dom, začali mu na analýzu chodiť krvné vzorky od človeka, ktorý pracoval na jeho dome. Neskôr zistil, že je tento staviteľ na tom zle a už ho odviezli do nemocnice. Išiel ho teda pozrieť a zistil, že je ochrnutý a má problémy sa najesť. Lekári dúfali v zázrak. Tento môj priateľ si ale spomenul na známu, ktorá sa vyznala v bylinkách. Oslovil ju a ona mu odporučila kvapky z plodov bazy čiernej. Denne si spraviť aspoň za pohár čaju a piť veľa čistej vody. Trvalo to čosi cez týždeň, než sa staviteľ postavil a postupne sa úplne zotavil. Lekári úplne nechápali čo sa deje. Domnievali sa, že bol napadnutý FSME, vírus prenikajúci celým nervovým systémom.

Koronavírus nieje iný ako ostatné víry

Zásluhou moderného prístupu k detoxikácii sme zistili, že baza čierna v kvete aj plodoch obsahuje vitamíny A, C, histamín, mangán, olovo, fumaran železitý a mnohé iné telu prospešné látky. Za zmienku stoja hydrochinon a antrachinon.

Hydrochinon až zázračne pôsobí na covid- 19, tak ako aj na rôzne iné vírusy, ako napríklad FSME, chrípku a všetky ostatné vírusy. Takýchto prípadov je viacej. Jednej známej zistili koronavírus, silno kašlala a mala zvýšenú teplotu na 39 ºC. Akonáhle začala piť čaje z bazy čiernej do pár dní kašeľ ustúpil a teplota jej klesla.

Moderným prístupom k detoxikácii vieme zistiť príčinu a spôsob, ako sa daného problému úplne zbaviť. Riadená a kontrolovaná detoxikácia dokáže priviesť organizmus k úplnému uzdraveniu.

Pozrite si príklad Pokračovanie